Навчальний курс

Навчальний курс «Що таке Біткоїн?»

Закінчується підготовка навчального курсу «Що таке Біткоїн?» Курс призначений для тих хто хоче докладно розібратись в питаннях та зрозуміти:

  • Що таке гроші, які властивості вони мають та які функції виконують? Чим відрізняються одні гроші від інших?
  • Як функціонує система Біткоїн (докладно на рівні основних понять та загальних описів складається цілісна картина функціонування системи Біткоїн)?
  • Що таке фінансова піраміда, які характеристики вона має? Чи підходить під ці характеристики система Біткоїн?
  • Як відрізнити шахрайство в криптовалютах і не стати жертвою шахраїв (на основі знань про функціонування системи Біткоїн)?
  • Якими бувать біткоїн-гаманці, як обрати гаманець для біткоїнів та яких правил безпеки при зберіганні біткоїнів необхідно дотримуватись?
  • Як користуватись біткоїн гаманцями? Де і як купити або продати біткоїни? Як використовувати біткоїни в якості грошей і які в цьому переваги перед державними грошима?
  • Чи вигідно інвестувати в майнінг криптовалют? Як самостійно розрахувати прибутковість майнінгу і оцінити перспективи отримання прибутку з майнінгу (практичні розрахунки)?

Курс розбитий на онлайн уроки. Наприкінці кожного уроку необхідно пройти тестування, позитивна оцінка якого автоматично переведе вас до наступного уроку, або необхідно буде ще раз прочитати поточний урок.

Завершується курс загальним контрольним тестуванням по всім урокам.

Курс містить багато нової та корисної для інформації. Ви побачите звичні речі з іншої точки зору і будете здивовані власними висновками. А використовуючи отриманні знання в повсякденному житті ви збережете та примножите купівельну здатність ваших заощаджень, збільшите ваші прибутки, і можливо, знання отримані після проходження цього курсу стануть для вас поштовхом до більш глибокого вивчення криптовалют та технології блокчейн.

Знання отримують не для статусу, не заради диплома, чи сертифікату. Знання отримують заради прибутку, який вони вам забезпечать. Тому якщо ви не бачите для себе фінансової користі в інформації яку містить цей курс, не витрачайте ваш час…

Зацікавлені читачі можуть відправити свою електронну адресу розробникам курсу, і будуть сповіщені електронним листом про початок курсу та умови його походження.

Питання та відповіді в Telegram групі: @bitzone

Звернувшись в телеграм за адресою @BitZoneUa, можна замовити одну або кілька лекцій про біткоїн.Рейтинг: 0 з 5

Комментарии запрещены.