Як заробити біткоїн безкоштовно?

заробити біткоінВи пам’ятаєте як в дитинстві грали в гроші? В ті часи використовували фантики від цукерок, розрізали папір і малювали гроші, які потім використовували для купівлі яблук, цукерок, печива і інших дитячих цінностей… Так от, часи змінились. Сьогодні ваші діти можуть заробити 15-20 грн. на тиждень самостійно, навіть якщо їм 3-4 рочки (з допомогою батьків). Описаний варіант заробітку підходить для дітей молодшого шкільного віку, та тих кому цікаво отримати біткоїни безкоштовно.
Для дітей такий спосіб заробітку дуже корисний. Він приносить 15-20 грн. на тиждень, займає дитину нескладною справою, формує вірне уявлення про заробіток, та про те, якими мають бути справжні гроші. Хто не знає, купівельна спроможність справжніх грошей завжди зростає, справжні гроші призначені для збереження цінностей, які людина заробляла протягом життя. Ці якості грошей закладені в біткоїн. Заробляючи біткоїни, ваша дитина на реальному прикладі спостерігатиме за зростанням купівельної спроможності зароблених статків, навчатиметься заощадливості, буде вільною і незалежною від рабовласників, які тільки шкодять створюючи незрозумілі правила та регуляторні норми. Саме такі, вільні люди складатимуть успішну, заможну країну — Україну (а не та совкова вата, яка вважає що за неї хтось попіклується, щось дасть безкоштовно, забезпечить і т.п.).
Українці бажають стати вільними, але бути вільним, це означає мислити вільно. Саме вільне мислення і формуватиме взаємодія вашої дитини з біткоїном, ще і гроші зароблятиме.

Що необхідно:
1. Комп’ютер або смартфон;
2. Цілодобове підключення до інтернету;
3. Бажання, терпимість, цікавість.

Як почати:
1. Створіть біткоїн гаманець (бажано з дотриманням правил безпеки). Якщо на комп’ютері: blockchain.info, додаток Chrome: JAXX Wallet, на смартфоні такі додатки: Mycelium, blockchain wallet, JAXX, Bitcoin Wallet, та інші.
2. Зайдіть на freebitco.in та зареєструєтесь. Для реєстрації необхідно ввести адресу електронної пошти (рекомендую одразу в гуглі завести, потім зрозумієте для чого), скопіювати уважно біткоїн-рахунок на який приходитимуть зароблені кошти, придумати пароль, та підтвердити що ви людина через капчу.
3. Все, можна працювати…

Як заробляти:
Слід зазначити, що процес заробітку біткоїнів полягає в підтвердженні факту, що ви людина, через капчу, натисканням на кнопку ROLL. Після натискання генератор випадкових чисел згенерує число за яким ви отримаєте певну кількість біткоїнів (там є відповідна таблиця з розцінками винагороди залежно від значення згенерованого числа). 99,9% згенерованих чисел мають мінімальну винагороду в розмірі 170 Сатосі (1 Сат. = 0,00000001 біткоїн). Розмір винагороди залежить не тільки від значення згенерованого числа, але і від поточного курсу біткоїна. Чим більший курс тим менша винагорода, але в доларовому еквіваленті вона залишається на одному рівні. 170 Сат. це по поточному курсу (30850 UAH = 1 BTC) дорівнює 0,05 грн. (5 копійок). Оскільки натискати ROLL можна лише раз на годину, то максимальна сума за день виходить 0,05 * 24 = 1,20 грн.; за тиждень 8,40 грн. на тиждень. Як же заробляти 15-20 грн. на тиждень?

В вашому акаунті на сайті freebitco.in є меню. Знайдіть закладку REWARDS. На цій сторінці є різні бонуси і акції від сайту, які можна купити за такі собі RР. YOUR REWARD POINTS (RP) — це кількість ваших RP. Нижче є поле, де ви можете купити RP за зароблені вами Сатосі. Наприклад на даний час, 1 RP = 0,00000006 btc = 6 Сат.
заробити біткоін
Ще нижче є перелік товарів, акцій, призів які можна купити за RP: REWARD POINT PRIZES. В цьому переліку шукаємо і клацаємо на FREE BTC BONUS
заробити біткоін
Тут ви купуєте збільшення вашої мінімальної винагороди за клацання на певну кількість відсотків на 24 години. Оце нам і потрібно. Найвигідніше купити 1000% BONUS за 3200 RP. Купивши цей бонус ви гарантовано отримуєте, за поточною винагородою, 170 Сат. + 1700 Сат = 1870 Сат. за один натиск ROLL кожної години протягом 24 годин. Тобто максимально за 24 години ви заробите 1870 Сат. * 24 години = 44880 Сат. = 13,85 грн./доба.
заробити біткоін

Виплати зароблених біткоїнів здійснюються раз на тиждень в неділю вечорі. Мінімальна сума виплати на даний час 30000 Сат.

Що стосується статистики виплат, спостереження за прибутками, до для цього можна використовувати безпосередньо біткоїн гаманець. Але краще перейти за посиланням нижче, скопіювати собі підготовлену гугл-таблицю (треба мати акаунт в гугл, таблиця з’явиться в гугл-диску), ввести в ділянку Е1 ваш біткоїн-рахунок, і спостерігати за виплатами, сумами заробітку, збільшенням статків з часом відповідно до реальних курсів біткоїн/грн. з української біржі. От в цьому і є той навчальний момент для дітей, така собі дитяча бухгалтерія.

Доступ до гугл-таблиці: freebitco.in — статистика виплат

25.02.2017
біткоін в гугл таблицах

02.03.2017
біткоін в гугл таблицах

Зібравши певну кількість біткоїнів, ви легко можете обміняти їх на грн. і вивести на карту ПриватБанку, наприклад через українську біржу btc-trade.com.ua (правила читайте на біржі).

Успіху!


Рейтинг: 0 з 5

Комментарии запрещены.