Казначейство США обговорить біткоїн-індустрію і банківську систему.

usd_06012015

На наступному тижні, міністр фінансів США зустрінеться за круглим столом з представниками уряду, промисловості, середнього та малого бізнесу, біткоїн-індустрії, банківського сектору та адвокатами, з метою обговорення перспектив розвитку криптовалют.

Питань для обговорення дуже багато. Насамперед, будуть розглядати питання пов’язані із взаємодією банківських структур з розробниками продуктів на базі протоколу криптовалют. Ті компанії які не хочуть взаємодіяти з фінансовими установами будуть перевірятись і у кращому разі призупинять свою діяльність на деякий час, у гіршому — змушені будуть згорнути свою офіційну діяльність. За такий поворот подій виступає голова Центральної Фінансової Палати США.

Чим закінчаться баталії уряду та біткойнерів покаже час. Але час, не на боці урядів…


Рейтинг: 0 з 5

Один комментарий

  1. Британское казначейство опубликовало официальный ответ на информационный запрос о цифровых валютах в середине марта, проанализировав более 120 ответов. Ведомство объявило о намерении регулировать компании, работающие с цифровыми валютами на территории Великобритании, а также провести дальнейшие исследования по этому вопросу.

Комментарии закрыты