bitcoin walletВи вже маєте Bitcoin Wallet,  але він порожній. Де купити Bitcoin в Україні?

Є кілька можливостей отримати біткоїн на свій гаманець.

Спосіб №1 – дуже мало, але безкоштовно.

Якщо вам просто цікаво спробувати, та отримати біткоїн на ваш біткоїн-гаманець безкоштовно, ви можете скористатись можливістю заробити біткоїн клікаючи на спеціально створеному сервісі безкоштовної роздачі біткоїнів. Таких сервісів дуже багато. Як приклад наведу сервіс під назвою FreeBitco.in Для реєстрації необхідно перейти за посиланням FreeBitco.in ввести у відповідні текстові поля, номер вашого біткоїн рахунка, пароль, вашу електронну адресу, та натиснути SIGN UP! Після цього вам прийде лист, для підтвердження електронної адреси та активації акаунта. І ви можете починати заробляти біткоїни. Клацаючи підтвердження що ви справжня людина, або вводячи цифри, кожну годину, ви отримуєте дуже малу кількість біткоїнів, яка залежить від поточного курсу. Наприклад за один клік видають від 0,00000350 btc (від 3 копійок у гривні). Також існує вірогідність виграшу і більшої суми, аж до 0,3500000 btc, але така вірогідність дорівнює 0,… Найбільша сума, яку вдалось отримати клацаючи на цьому сайті дорівнювала 0,00350000 btc (приблизно 50 грн. за один раз). Це дуже мало, і необхідно буде наклацать не менше за 0.00025000 btc та кожної неділі отримувати зароблені біткоїни на ваш рахунок автоматично. Але курс біткоїна зростає. Мені відома історія, коли за кілька місяців, звичайна школярка з України, тільки з одного такого сайту, наклацала більш 200 гривень, та купила собі срібну ювелірну прикрасу за біткоїни. Цей спосіб заробітку для школярів, які багато часу проводять в соц. мережах серед друзів, і мають змогу кожну годину приділити кілька секунд, щоб отримати свої Сатощі.
Звісно можна клацати не на одному такому сервісі, та заробляти купку тисяч Сатоші і заробити за місяць п’ять, десять баксів у біткоїнах.

Спосіб №2 – обміняти гроші на біткоїн.
Купити біткоїни за гривні можна декількома способами.

 1. Обміняти гривні на біткоїни безпосередньо у майнерів чи мінял, як то кажуть з рук в руки. Для цього біткойнери збираються на зустрічі, де вони спілкуються та обмінюються біткоїнами на гроші та навпаки. Кожне Українське місто має біткойнерів, яких можна знайти у соц. мережах, поспілкуватись, домовитись про зустріч щоб дізнатися про біткоїн та купити біткоїни за гривні або іншу валюту.
  Існують також версії біткоїн-гаманців (наприклад Mycelium) в яких є функція пошуку найближчого міняли, також можна дізнатись курс по якому він обмінює біткоїни. Зазвичай у мінял обмінюють великі суми.
 2. Купити біткоїни на біржі. Для цього потрібно мати певний досвід в користуванні електронними грошима, реєструватися на біржі, проходити авторизацію і таке інше. Потім можна буде розмістити лот на купівлю біткоїнів на біржі. Після купівлі оформити запит на виведення біткоїнів на ваш біткоїн гаманець. Кожна біржа має свої умови торгівлі, мінімальні суми купівлі та продажу, комісійні, умови виведення коштів. Особливу увагу треба приділити комісійним зборам, бо поточний курс біткоїна, в залежності від суми на яку ви збираєтесь купити біткоїни, суттєво міняється. На вітчизняних біржах вигідніше купувати біткоїна на суми від 5000 грн.
  Найвідоміші вітчизняні біржі btc-trade.com.uakuna.io. Іноземні біржі bitstamp.net, poloniex.combittrex.com для роботи з якими необхідно мати певні аккаунти в електронних грошових системах.
 3. Обміняти гривні або іншу валюту через обмінники або термінали.
  По-перше, для обміну фіатних грошей на біткоїни можна скористатись інтернет-обмінниками яких дуже багато. При цьому необхідно бути пильним, та не виключати можливість що щось піде не так, і ви втратите гроші.
  В Україні є більш надійні сервіси обміну гривні на біткоїни. Наприклад, перше в СНГ біткоїн-посольство (тобто обмінник) http://kuna.com.ua/ яке виконує функцію міняли, але на більш професійному рівні, і відповідно курс обміну там найбільший. Ще один приклад великого українського обмінника https://btcu.biz/ який дає змогу купити біткоїн у будь-якому з 5000 терміналів по всій Україні. Як це зробити, докладно описано https://btcu.biz/faq Однак тут ви вже оплачуєте комісійні терміналу та обміннику. Що стосується високих курсів на біткоїн в таких професійних обмінниках, то ці курси не спроба підприємців нажитися за ваш рахунок, та отримати надприбутки, а просто реальна ціна яка дозволяє реалізувати людям таку послугу на такому рівні.

Інформація може застаріти, тому перевіряйте.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь в bitcoinzone.com.ua в Telegram

Як бачите, Bitcoin є ліквідними грошима, тобто його можна легко (не складніше за долар) обміняти на гривню, або купити за гривню, чи будь-яку іншу валюту в Україні.

Незважаючи на численні можливості придбати біткоїн, всі вони пов’язані з ризиком курсових коливань самого біткоїна. Курс біткоїна з грудня 2013 року постійно знижувався аж до початку 2015 року – від 1250$ – 200$. Ті, хто купував біткоїн по курсу більшому за 200-250$ багато втратили, якщо продали біткоїн за нижчою ціною ніж брали. Ви повинні розуміти, та погоджуватись або не погоджуватись на ризики. Однак, курс біткоїна може вирости, і ваші статки зростуть. Це ризик, і цей ризик, не більший за той, який ви маєте вкладаючи ваші гроші на депозити в українські банки, чи маючи справу зі штучною інфляцією за допомогою якої, державна влада обкрадає вас. На відміну від цих державних ризиків, ризик з біткоїном обумовлений тим, приймуть його люди всієї планети, чи не приймуть, і його прийняття або не прийняття також залежить і від Вашого рішення.

[Станом на 26.10.2017 курс біткоїна становить $5700]

І на останок, є один найкращій та найменш ризикований спосіб отримати біткоїни! Цей спосіб полягає у тому, що Ви приймаєте рішення обмінювати свій труд, знання, досвід, товари які виробляєте чи продаєте на Bitcoin, та сповіщаєте про це рішення оточуючих вас людей за допомогою наліпки, чи оголошення, чи просто розповідаючи про те, що готові продати ваш товар за біткоїни! Вам не потрібно клацати чи вкладати гроші в біткоїн, вам його принесуть, захочуть купити за біткоїни ваш товар, а це означатиме що біткоїн розвивається в світі, і Ви отримаєте його шляхом вільних ринкових відносин! Вже сьогодні ви можете заробити біткоїни написанням статей, перекладами, рішенням навчальних задач, торгуючи товарами від продуктів харчування до ювелірних виробів.

bitcoin_accepted_here