Як заробити біткоїн безкоштовно?

Ви навчаєтесь в школі? Чи хотіли б ви мати власні гроші? Про яке майбутнє Ви мрієте?

Чи знаєте Ви, що вже за 30 хвилин можете почати заробляти свої статки на майбутнє?

Якщо вам це цікаво – читайте і виконуйте.

Що необхідно:

1. Комп’ютер або смартфон;
2. Iнтернет;
3. Бажання.

Як почати заробляти bitcoin:

1. Створіть біткоїн гаманець (бажано з дотриманням правил безпеки). Просто завантажте на ваш смартфон додаток:

Mycelium

запустіть і виконуйте інструкції.
2. Відкрийте посилання в браузері

freebitcoin

та зареєструєтесь. Для реєстрації необхідно ввести адресу електронної пошти (рекомендую одразу в гуглі завести, потім зрозумієте для чого), скопіювати уважно біткоїн-рахунок на який приходитимуть зароблені кошти, придумати пароль, та підтвердити, що ви людина через капчу.
3. Це все, можна заробляти біткоїни.

Як заробляти bitcoin безкоштовно:

Процес заробітку біткоїнів полягає в підтвердженні факту, що ви людина, через капчу, натисканням на кнопку ROLL. Після натискання генератор випадкових чисел згенерує число за яким ви отримаєте певну кількість біткоїнів (там є відповідна таблиця з розцінками винагороди залежно від значення згенерованого числа). 99,9% згенерованих чисел мають мінімальну винагороду кілька сатосі (1 Сат. = 0,00000001 біткоїн). Розмір винагороди залежить не тільки від значення згенерованого числа, але і від поточного курсу біткоїна. Чим більший курс тим менша винагорода.

Натискати ROLL треба раз на годину.

За клік надаються не тільки Сатосі а і бонусні бали REWARD POINTS (RP).

В вашому акаунті на сайті freebitco.in є меню. Знайдіть закладку REWARDS. На цій сторінці є різні бонуси і акції від сайту, які можна купити за такі собі RР. YOUR REWARD POINTS (RP) – це кількість ваших RP. Нижче є поле, де ви можете обміняти RP на Сатосі.
заробити біткоін
Ще нижче є перелік товарів, акцій, призів які можна купити за RP: REWARD POINT PRIZES. В цьому переліку шукаємо і клацаємо на FREE BTC BONUS
заробити біткоін
Тут ви купуєте збільшення вашої мінімальної винагороди за клацання на певну кількість відсотків на період 24 години.
заробити біткоін

Виплати зароблених біткоїнів здійснюються раз на тиждень. Мінімальна сума виплати 30000 Сат.

Сьогодні винагорода за одне клацання дуже мала, але клацаючи кожну годину, за певний період часу ви назбираєте достатню кількість Сатосі, які автоматично буде переказано на ваш біткоїн гаманець.

Біткоїни це ваші секретні гроші, які належать вам особисто і ніхто крім вас не може отримати доступ до ваших біткоїнів. Головне, записати секретну фразу у блокнот розбірливим почерком і берегти блокнот.

Поки ви навчаєтесь у школі про вас піклуються батьки, дають якість кошти на витрати – все це залишатиметься як було. Тим часом, Ви будете збирати свій статок в біткоїнах, який через кілька років стане кругленькою сумою і допоможе Вам розпочати заможне життя.

Успіху!

Не забудьте поділитися цією корисною статтею з друзями!